Продавець Інтернет магазин автозапчастин Автоточка розвиває свій бізнес на Prom.ua 9 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
243 відгуків
Інтернет магазин автозапчастин Автоточка

Посилена підвіска – реальність і перспективи

Посилена підвіска – реальність і перспективи

Експлуатуючи автомобілі, призначені для звичайних дорожніх умов, на «шляхах» України, автомобілісти стикаються з проблемою швидкого виходу з ладу компонентів підвіски. Кульові опори, розраховані на пробіг щонайменше у 50 – 70 тис. км, в реальних умовах України починають нагадувати про себе вже через 10 тисяч кілометрів.

Стан доріг в Україні – плачевний. У рейтингу з 148 країн Україна опинилася на 133 місці. Рішення проблеми якості доріг – питання не одного десятиліття, тому багато автомобілістів ламають голови, намагаючись в цих умовах продовжити життя підвіски своїх «залізних коней».

Один із шляхів вирішення проблеми з ресурсом підвіски автомобіля – використання оригінальних компонентів, або компонентів компаній, які виготовляють продукцію за замовленнями автомобільних концернів (наприклад, Lemförder або TRW). Ціна питання в цьому випадку виявляється досить високою, але і повністю вирішити проблему все одно не вдається. Влетівши на швидкості в яму, водій розуміє, що в цьому випадку бренд значення не має. Так і порваний пильовик на кульовій опорі швидко зведе нанівець всі переваги розкрученого виробника.

Так що, виходить - виходу немає? Вихід є. Його знайшли фахівці компанії SBS Automotive A/S, створивши посилену підвіску NK PRO.

Що таке посилена підвіска?

Компоненти підвіски і рульового управління NK PRO – технологічно вдосконалені, розроблені спеціально для важких режимів роботи автозапчастини для післягарантійного обслуговування автотранспортних засобів.

Розробник і виробник посиленою підвіски - компанія SBS Automotive A/S, власник бренду NK. Входить в SBS Group.

2017 рік для фахівців SBS Automotive був роком дуже активної діяльності у розробці нових продуктів і вдосконалення вже випускаються. Результати напруженої роботи були представлені в рамках ювілейної міжнародної виставки Automechanika, яка проходить раз на два роки у Франкфурті (Німеччина). Цього року вона проходила з 11 по 15 вересня.

Продукти NK PRO були представлені під девізом «Інновації післяпродажного обслуговування».

Програма NK PRO - це подальший розвиток та інновація традиційних деталей рульового управління і підвіски, що випускаються під брендом NK. Удосконалення стосувалися матеріалів, конструкції виробів, технологій виготовлення і термообробки. Широко використовувалися технології, що дозволяють досягти зміцнюючого ефекту на поверхнях зносу. Програма NK PRO - додаток до традиційної програмі ПК і рекомендована для застосування в екстремальних умовах, наприклад, при особливо інтенсивному дорожньому русі або в умовах зруйнованого дорожнього покриття, при максимальному навантаженні на автомобіль або особливих кліматичних умовах з високими температурними коливаннями.

Компоненти випускаються у вигляді комплектів, що включають в себе все необхідне для монтажу.

Виробництво інноваційних виробів NK PRO розпочато в 2018 році.

Нова лінійка продуктів являє собою доповнення до лінійки продуктів NK.

Серія продуктів NK PRO орієнтована на популярні моделі автомобілів, що становлять більшу частину автопарку, що обслуговується операторами вторинного ринку. Планується розвивати лінійку продуктів NK PRO залежно від реального ринкового попиту.

Які підходи і методи використовувалися при розробці посиленою підвіски?

Процесу реалізації на ринку передували багато тести, аналізи і редизайн оригінальних деталей, спрямовані на поліпшення їх параметрів. Всі випробування тривали майже рік, все для того, щоб забезпечити максимально можливу надійність і довговічність.

    Як посилити підвіску? Коли таке завдання постало перед компанією, група інженерів розібрала і піддала аналізу кожен компонент окремо, щоб точно визначити ділянки, яким загрожує передчасний знос. Потім на основі цих даних розроблялися рішення, що поєднують поліпшені матеріали і компоненти нової конструкції. Результатом таких змін стали вироби, що не мають слабких місць, що володіють підвищеними показниками надійності і довговічності.

В якості підтвердження своєї упевненості в найвищій якості поставляються компонентів компанія забезпечує гарантію терміном на 5 років на всі без винятку вироби NK PRO.

5 років - це гарантія, яка говорить сама за себе.

Ім'я NK PRO - синонім високої якості і збільшення терміну служби.

Компоненти NK PRO виготовлені зі спеціально відібраних сучасних матеріалів, розроблених для найжорсткіших умов.

NK PRO – це автокомпоненти, яким можна довіряти!

Для виготовлення виробів NK PRO використовуються матеріали підвищеної міцності і прогресивні технології, спрямовані на підвищення довговічності запасних частин.

1. Гальванічні покриття на базі тривалентного хрому (Cr +3) використовуються для підвищення ресурсу деталей, у яких вимагається дотримання точних допусків.

2. Для захисту від корозії інших деталей використовують технології електрохімічного осадження захисних покриттів.

3. Пильовики кульових шарнірів виконуються з поліуретану – матеріалу, що забезпечує підвищену хімічну стійкість і міцність виробу. Такі пильовики дозволяють тривалий час захищати шарнірне з'єднання від попадання вологи, пилу і бруду.

4. Для змащення шарнірів використовується спеціально розроблена на основі компонентів білого кольору мастило, що забезпечує ефективний захист від дії ударних навантажень і зносу деталей. У поєднанні з високим рівнем корозійної захисту інноваційна мастило забезпечує високий рівень експлуатаційних якостей.

Розглянемо, як за рахунок використання сучасних матеріалів, а також прогресивних конструкторських і технологічних рішень підвищені експлуатаційні якості кульових шарнірів, що становлять основу виробів NK PRO.

1. Діаметр сферичного ділянки кульового пальця збільшений, що дозволило забезпечити реальні переваги:

- збільшилася площа контакту сфери пальця і вкладиша, за рахунок чого була знижена питома навантаження в зчленуванні;

- за рахунок зниження сили тертя підвищилася опірність зносу;

- шарнір отримав здатність протистояти підвищеним тяговим і толкательным зусиллям, що виникають при подоланні нерівностей дороги.

2. За рахунок виготовлення кульового пальця з високоякісної легованої сталі 42CrMo забезпечується висока механічна міцність і зносостійкість, яка посилюється за рахунок термообробки.

3. Вкладка виготовляється зі спеціального пластику - полиоксиметилена марки Dupont. Спеціальні антифрикційні властивості матеріалу дозволяють мінімізувати тертя в сполученні вкладиша і кульового пальця. Це дозволило стабілізувати в зчленуванні крутящее зусилля, і його граничні значення тепер в повній мірі відповідають вимогам спеціальних стандартів NK PRO.

4. Спеціальна полірування, виконана на головній частині пальця з метою зміцнення підвищує її абразивну стійкість.

5. Притискна шайба виготовлена з листової холоднокатаної сталі ST12, яка характеризується підвищеною твердістю, що дозволяє вузлу протистояти ударним навантажень, які виникають в сполученні при роботі автомобіля у важких дорожніх умовах.

На фото - верхня кульова опора передньої підвіски (посилена) NK 5044725PRO, використовувана на Фольксваген Транспортер Т4.

 

Рульові наконечники NK PRO

Подібно кульовим опор модернізовані кермові наконечники.

На фото - наконечник рульової правий (посилений) NK 5034768PRO Фольксваген Т4 01.96-.

Посилені стійки стабілізатора NK PRO

Крім посилення кульового шарніра, додаткову міцність і подовжню стійкість стійок стабілізатора надають сполучні штанги збільшеного діаметру.

На фото представлена стійка стабілізатора переднього (посилена) NK 5114735PRO Фольксваген Т5.

Сайлентблоки посиленою підвіски

    Сайлентблоки подвески автомобиля влияют на ресурс всего узла. Усиленные по программе NK PRO сайлентблоки по своим характеристикам близки к оригинальным изделиям. В то время, как в не оригинальных сайлентблоках используются, как правило, прямые втулки, в сайлентблоках NK PRO - так называемые высаженные втулки. На рисунке ниже такая втулка обозначена стрелкой.

    Такая конструкция обеспечивает более прочное и долговечное соединение втулки с резиновым демпфером за счет большей площади контакта, что в полной мере соответствует требованиям автопроизводителя.

Компоненти посиленою підвіски в інтернет магазині Автоточка (autoto4ka.com.ua) представлені наступними позиціями:

1. Кульові опори:

- верхня кульова Фольксваген Т4 (посилена) NK 5044725PRO;

- нижня кульова Фольксваген Т4 (посилена) NK 5044726ЗPRO (-12.95);

- нижня кульова Фольксваген Т4 (посилена) NK 5044742PRO (01.96-);

- кульова Фольксваген Т5 (посилена) NK 5044745PRO.

2. Рульові наконечники:

- Лівий рульової наконечник Фольксваген Т4 (посилений) NK 5034767PRO (01.96-);

- Правий рульової наконечник Фольксваген Т4 (посилений) NK 5034768PRO (01.96-).

    3. Стойки стабилизатора:

    - Стойка переднего стабилизатора на Фольксваген Т5 (усиленная) NK 5114735PRO.  

    Состояние дорог Украины стимулирует автомобилистов искать возможности повышения показателей надежности и долговечности деталей подвески транспортных средств. Применение инновационных продуктов NK PRO – один из способов решения этой проблемы.

    Купить компоненты усиленной подвески можно в нашем интернет магазине Автоточка (autoto4ka.com.ua). У нас можно купить усиленные шаровые опоры, рулевые наконечники, стойки стабилизаторов, а в перспективе – и сайлентблоки.

Тепер посилити, наприклад, передню підвіску автомобіля дуже просто – достатньо при черговій заміні деталей встановити комплект посиленою підвіски з компонентів NK PRO!

Бажаємо відвідувачам нашого інтернет магазину вдалих покупок і легких доріг!

Інші статті
 • Як підібрати комплект роликів для зсувних дверей Фольксваген Т4?
  Як підібрати комплект роликів для зсувних дверей Фольксваген Т4?
  Стаття присвячена проблемам, що пов'язані з підбором роликових опор зсувних дверей Фольксваген Транспортер Т4. Проаналізовані типові помилки, яких припускаються автомобілісти при самостійному підбиранні роликів. Докладно описані всі можливі варіанти комплектації. Кількість ілюстрацій - 14.
  Повна версія статті
 • Фольксваген Т4 на війні
  Фольксваген Т4 на війні
  Стаття - про особливості підбору запчастин на автомобілі Фольксваген Т4, випущені до 1996 року. Ці недорогі, надійні й невимогливі машини закуплені у великій кількості нашими волонтерами та меценатами для потреб фронту. Вони успішно використовуються як допоміжний транспорт нашими українськими воїнами.
  Повна версія статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner