Виробник - BTA (Польшщ)

| Показник | Значення |
|---|---|
| Оригінальний номер (OE) | 113517185B, 113517185C, 251405645, 251405645B |
| Вісь встановлення | Задня |
| Розташування | Ліворуч, праворуч |
| Кількість деталей на автомобіль, шт. | 2 |
| Габаритні розміри упаковки, мм | |
| Вага, г |
| Автомобіль | Модель | Двигун | Період випуску |
|---|---|---|---|
| Volkswagen | T3 | 1.6-2.0 (у т. ч. D) | 84 - 92 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Transporter |
| Вид підшипника | Переднього моста |
| Тип техніки | Автобус |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | BTA |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | H2W003BTA |
| Стан | Новий |
| Внутрішній діаметр | 35 мм |
| Зовнішній діаметр | 62 мм |
| Ширина | 19 мм |
| Місце встановлення | Задній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вісь установки | Передня, задня |
| Марка | Volkswagen |
| Модель | Transporter |
| Серія | TRANSPORTER T3 1979-1992 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 675 ₴



