З цим товаром також купують:
1. Клапан паливного фільтра JP Group 1116003600;
2. Повітряний фільтр Фольксваген Т4 (01.96-) JP Group 1118602100;
3. Фільтр повітряний Фольксваген Т4 (-12.95) JP Group 1118601000;
4. Фільтр салону Фольксваген Т4 JP Group 1128101300.
Увага! Фільтр призначений для автомобілів із дизельними двигунами!
Аналоги:
- Паливний фільтр Фольксваген Т4 дизель Automega 180013010;
- Паливний фільтр Фольксваген Т4 дизель JP Group 1118702700;
- Паливний фільтр Фольксваген Т4 дизель MAHLE KL 75;
- Паливний фільтр Фольксваген Т4 дизель MANN-FILTER WK 842/4;
- Паливний фільтр Фольксваген Т4 дизель Meyle 100 127 0004;
- Паливний фільтр Фольксваген Т4 дизель Topran 102732756
- Паливний фільтр Фольксваген Т4 дизель UnifluX Filters XN302.
Виробник — WIX FILTERS (Польща)

| Показник | Значення |
|---|---|
| Оригінальні номери (OE) | 191127177B, 191127401P, 191127401K, 191 127 401 C |
| Виконання | Фільтр грубого очищення дизельного палива |
| Висота, мм | 167 |
| Діаметр зовнішній, мм | 81 |
| Діаметр входу, мм | 8 |
| Діаметр виходу, мм | 8 |
| Габаритні розміри пакування, мм | 190х90х90 |
| Вага, кг | 0,35 |
| Автомобіль | Модель | Двигун | Період випуску |
|---|---|---|---|
| Volkswagen | LT 28-35 I | 2.4 D (CP, DW) | 1975-1996 |
| Volkswagen | LT 40-55 I | 2.4 D (CP, DW) | 1975-1996 |
| Volkswagen | T3 | 2.4D | 1979-1992 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Transporter |
| Тип техніки | Автобус |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | WIX Filters |
| Країна виробник | Польща |
| Види палива | Дизель |
| Код запчастини | WF8043 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вбудований |
| Висота | 170 мм |
| Зовнішній діаметр | 88 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип палива | Дизельне |
| Марка | Volkswagen |
| Модель | Transporter |
| Серія | TRANSPORTER T4 1990-2003 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 618 ₴




